Pomocne forum przy pisaniu prac dyplomowych

Forum dla każdego studenta. Na forum znajdują się informacje dotyczące zasad pisania prac, osób piszących prace, cen za prace oraz wskazówki merytoryczne.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2017-04-30 17:39:31

Alicja

Nowy użytkownik

Punktów :   

Szukam ratunku i pomocy!!!

Poszukuję ludzi, którzy pisali u dziewczyny (work-hard2016@wp.pl) !!! Potrzebuję do niej nr tel! Na tym forum były posty chwalące ją, sama u niej pisałam i wszystko było OK, teraz też potrzebuję pomocy - i nie odpowiada na maile! jeśli będziecie coś wiedzieli- dajcie znać na priv !!!!




Wszystko juz mam, a mail juz działa :-) dzieki za pomoc w poszukiwaniach :-)



No to teraz dopiszę swoje wrażenia:-) praca napisana, już obroniona i faktycznie bez komplikacji. Obecnie dziewczyna prowadzi stronę na FB i przez ten portal się z nią kontaktowałam (zresztą nie tylko ja) pod hasłem Pisanie prac dyplomowych: pomocdlaciebie17
Z kontaktem telefonicznym jest trochę z nią problem, ale ja się dogadywałam przez fb. Ceny też nie sa jakieś strasznie wysokie, u mnie to było 16 zł za stronę. Polecam :-)

Ostatnio edytowany przez Alicja (2018-09-18 13:58:17)

Offline

 

#2 2019-11-11 19:48:25

Maja20133@o2.pl

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Szukam ratunku i pomocy!!!

Alicja napisał:

Poszukuję ludzi, którzy pisali u dziewczyny (work-hard2016@wp.pl) !!! Potrzebuję do niej nr tel! Na tym forum były posty chwalące ją, sama u niej pisałam i wszystko było OK, teraz też potrzebuję pomocy - i nie odpowiada na maile! jeśli będziecie coś wiedzieli- dajcie znać na priv !!!!




Wszystko juz mam, a mail juz działa :-) dzieki za pomoc w poszukiwaniach :-)



No to teraz dopiszę swoje wrażenia:-) praca napisana, już obroniona i faktycznie bez komplikacji. Obecnie dziewczyna prowadzi stronę na FB i przez ten portal się z nią kontaktowałam (zresztą nie tylko ja) pod hasłem Pisanie prac dyplomowych: pomocdlaciebie17
Z kontaktem telefonicznym jest trochę z nią problem, ale ja się dogadywałam przez fb. Ceny też nie sa jakieś strasznie wysokie, u mnie to było 16 zł za stronę. Polecam :-)

Polecam bsallegro@o2.pl tez dobrze pisze.

Offline

 

#3 2020-09-30 15:26:05

Judyta416

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Szukam ratunku i pomocy!!!

Może warto poszukać na jakiś ogólnych portalach?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.modelevb.pun.pl www.tacyjakty.pun.pl www.disneychannel.pun.pl www.am6.pun.pl www.e-rogow.pun.pl