Pomocne forum przy pisaniu prac dyplomowych

Forum dla każdego studenta. Na forum znajdują się informacje dotyczące zasad pisania prac, osób piszących prace, cen za prace oraz wskazówki merytoryczne.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2014-10-30 12:37:36

aneta_stepaniuk

Nowy użytkownik

Punktów :   

Polecam krystyna.moniuszko@tlen.pl

Napisała pracę rzeczowo, bez wielu poprawek i bez plagiatu. Wg mnie: krystyna.moniuszko@tlen.pl wywiązała się następująco: Kontakt: częsty, Poprawki od promotora: niedużo - na bieżąco poprawiała, Współczynnik plagiatu: 4%, terminowość : różnie bywa, miała kilka razy obsuwę kilku dniową. Ogólnie polecam, z pracą na pewno nie będzie problemu, dokładnie wie co ma robić.

Offline

 

#2 2014-11-04 20:17:24

zymon

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Polecam krystyna.moniuszko@tlen.pl

Hejka

Moją pracę napisała na temat związany z pedagogiką - nie było problemów - w sumie miałem wrażenie, że ona siedzie przed komputerem 24h/na24h - kontakt rewelacja

Offline

 

#3 2014-11-20 10:06:03

filipp

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Polecam krystyna.moniuszko@tlen.pl

Ja też obroniłem mój licencjat temat z zakresu finansów, napisała dość szybko. Praca przeszła przez plagiat, wiec to chyba najważniejsze.

Offline

 

#4 2015-01-09 20:24:23

kaszmir

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Polecam krystyna.moniuszko@tlen.pl

mi poprawiła pracę z zakresu ekonomii- polecam

Ostatnio edytowany przez kaszmir (2015-01-09 20:24:47)

Offline

 

#5 2015-06-25 08:47:06

magdaa

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Polecam krystyna.moniuszko@tlen.pl

z czystym sumienie polecam tą kobitkę. Nie ukrywam że bałam się do ostatniego momentu obrony, na rynku jest dużo oszustów. Praca zaakceptowana w szkole a ja od soboty jestem po obronie. pozdrawiam wszystkim i życzę szybkiej obrony

Offline

 

#6 2015-11-12 09:05:58

janusz

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Polecam krystyna.moniuszko@tlen.pl

Ostatnio edytowany przez janusz (2024-03-26 09:10:50)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gamebox.pun.pl www.pathologicsquad.pun.pl www.arkusze.pun.pl www.summoners.pun.pl www.upbudownictwo.pun.pl